Dla Organizatorów

Oferta dla Organizatorów Wypoczynku, Firm oraz Grup zorganizowanych

e-mail: wczasy.info@gmail.com

Zapraszamy Organizatorów  wycieczek szkolnych, biwaków, zielonych szkół, obozów sportowych, oraz letnich  wakacji  do Ośrodka BEAVER-Tourist S.C w Wielu. Oferujemy liczne atrakcje w przepięknej scenerii kaszubskiej przyrody.

Współpracujemy z Firmami organizującymi wypoczynek dzieci i młodzieży, eventy, spotkania firmowe, w sezonie letnim dysponujemy ok 300 miejscami w pawilonach wakacyjnych i domkach .

Polecamy i obsługujemy aktywne atrakcje: – paintball, – quady, – park linowy, – sporty wodne, ZAJĘCIA, GRY I KONKURSY, PROWADZONE PRZEZ ANIMATORÓW.

OFERTA LETNIA

Ośrodek zlokalizowany bezpośrednio nad jeziorem (800 mb linii brzegowej), na 9 hektarach lasu sosnowego.

Kolonie – Obozy – imprezy integracyjne – zakwaterowanie w pięciu pawilonach wakacyjnych i domkach. Posiadamy warunki i zaplecze do organizacji różnorodnych form aktywnego wypoczynku, również dla grup sportowych.

Posiadamy:  Boisko uniwersalne ze sztuczną nawierzchnią,  boisko ziemne o wymiarach 30m x 60m, tor dla quadów, „poligon” paintballowy, park linowy, ściankę wspinaczkową, strzelnicę paintballową /ceny uzgadniane indywidualnie/ przystań żeglarską, boiska do siatkówki plażowej, place do koszykówki, świetlice, namioty, Bar

W przypadku rezerwacji grupowych, każda rezerwacja terminu wiąże się z potwierdzeniem finansowym w ciągu 14 dni, poprzez wpłatę na konto podane na stronie zadatku w wysokosci 10% wartości zamówienia. Przedstawiona do dyspozycji zamawiającego baza noclegowa, pozostaje bez zmian przez 21 dni. W przypadku braku kontaktu i bieżącej informacji o jej wykorzystaniu, po tym czasie jest wykorzystywana.

Bezpośrednio nad jeziorem, oferujemy wposażoną bazę namiotową przeznaczoną na  OBOZY survivalowe i militarne. Zakwaterowanie w namiotach wojskowych wyposażonych w łóżka, z pełnym zapleczem socjalnym i sanitarnym, oraz bezpłatnym dostępem do terenu przeznaczonego na „poligon”.

W sezonie do dyspozycji kolonii  i obozów pawilony  wczasowe, domki oraz baza militarna – namioty wojskowe.

 • Pawilony nr 3 i 4 pokoje 4 – 6 os. z  WHS i balkonem
 • Pawilony nr 6 i 7 pokoje 4 – 7 os. z  WHS i tarasem na parterze
 • Pawilon nr 5  to 12 pokoi od 2-6 os. z łazienkami (na parterze z tarasem).
 • Domki 5-8 osobowe z WHS (m/n dwupoziomowe domki typu Wieżyca)

Prezentujemy ofertę współpracujących z nami Firm, na naszej stronie internetowej.

CENY do indywidualnych negocjacji uzależnione od ilości turnusów oraz miejsc.

cena obejmuje:

 • zakwaterowanie w pawilonach/domkach w pokojach wieloosobowych z  węzłem higieniczno sanitarnym
 • całodzienne wyżywienie  /3 posiłki + powieczorek/
 • korzystanie z infrastruktury Ośrodka (przedstawiona poniżej)
 1. boiska: siatkówka plażowa, piłka nożna (boisko treningowe)
 2. świetlice
 3. boisko typu Orlik
 4. tor komandosa
 5. fit park
 6. pomost kąpielowy, strzeżone miejsce przeznaczone do kąpieli
 7. sala tv
 8. miejsce na ognisko i grill
 9. plac zabaw
 10. dostęp do internetu (dla Kadry)
 11. przystań żeglarska
 12. plac apelowy, scena plenerowa

Posiadamy:  Boisko uniwersalne ze sztuczną nawierzchnią,  piłkarskie treningowe boisko ziemne o wymiarach 30m x 60m, tor dla quadów, „poligon” paintballowy, park linowy, ściankę wspinaczkową, strzelnicę paintballową

Odpłatnie oferujemy następujące usługi: /ceny negocjowane indywidualnie/

 1. Sprzęt pływający: kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe
 2. Przejażdżka na bananie za motorówką
 3. Spływy kajakowe rzeką Wda
 4. Naukę pływania /możliwość zdobycia karty pływackiej/
 5. Rejsy wycieczkowe szalupą 20 os.
 6. Paintball
 7. Quady
 8. Park linowy

Uwzględniamy indywidualne potrzeby  Firm, organizujących wypoczynek dzieci i młodzieży w zakresie obsługi atrakcji, przechowywania sprzętu, oferujemy pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Prezentujemy na naszej stronie ofertę współpracujących z nami Organizatorów.

Zasady rezerwacji Grupowych

– Każda rezerwacja terminu na pobyt grupy, wiąże się z podpisaniem umowy określającej zasady i zakres współpracy oraz potwierdzeniem finansowym w ciągu 14 dni, poprzez wpłatę na konto podane na stronie zadatku, w wysokosci 10% wartości zamówienia.

– W przypadku braku potwierdzenia finansowego, rezerwacja automatycznie jest  anulowana po upływie 21 dni.

– Faktury za zaliczki przesyłamy drogą mailową, lub na życzenie pocztą. Faktury rozliczeniowe, po zrealizowaniu usług wydawane są w recepcji w dniu wyjazdu, lub na życzenie w dowolnym terminie w trakcie pobytu.

– Przedstawiona do dyspozycji zamawiającego baza noclegowa, pozostaje bez zmian przez 21 dni. W przypadku braku bieżącej informacji o jej wykorzystaniu, po tym czasie jest wykorzystywana do bieżących rezerwacji.

– Także  niedoprecyzowana umowa (brak danych jednej ze stron, brak terminów lub ilości osób) może skutkowac anulowaniem rezerwacji, oraz zwrotem zadatku, dlatego też w obopólnym interesie należy zwrócić uwagę na zawarte w umowie szczegóły.

– Oferta nie stanowi załącznika do umowy współpracy. Przedstawia jedynie mozliwości uzupełnienia programu Organizatora, z wykorzystaniem naszych usług, które należy dodatkowo określić w załączniku do umowy, ustalając ich cenę, zakres i sposób korzystania.

– Na dodatkowe atrakcje proponowane Organizotorom gratis nie zapewniamy obsługi.

Ze względu na przepisy sanitarne obowiązujące w zbiorowym żywieniu, nie wyrażamy zgody na dostarczanie na teren Ośrodka  żywności „na telefon” /pizza itp/

Ceny negocjujemy indywidualnie

Zapraszamy do współpracy  

Barbara Chechłowska e-mail: wczasy.info@gmail.com